![](https://s.05134.com.ua/section/logo/upload/pers/231/logo.png?20240727)
13:15, 16 березня 2021 р.
Запроваджена нова послуга «сімейного патронату»
![Запроваджена нова послуга «сімейного патронату» Запроваджена нова послуга «сімейного патронату»](/dist-assets/images/cap.jpg)
З 2019 року в місті запроваджено таке новаторство, як патронатна родина. Послуга «сімейного патронату» полягає у забезпеченні права кожної дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах, виховуватися у сприятливому та безпечному сімейному середовищі шляхом відновлення здатності батьків опікуватися дитиною та виховувати її.
Сьогодні родина патронатного вихователя зігріє родинним теплом маленького мешканця нашої громади, якому виповнилося лише 5 місяців від народження. Для малюка створені усі належні умови для виховання, утримання та гармонійного розвитку.
Найкращий спосіб захистити дитину – це підтримати рідну сім’ю. Завдання сімейного патронату – не дати дитині втратити рідних батьків, які через складні життєві обставини не можуть деякий час нею опікуватися.
Поки дитина тимчасово перебуватиме у патронатній родині, з її біологічною родиною працюватимуть соціальні служби.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:48
23 липня
16:46
23 липня
23:15
19 липня
live comments feed...