• Головна
  • Перспективу створення ситуаційного центру обговорювали в обласній державній адміністрації
20:23, 6 березня 2021 р.

Перспективу створення ситуаційного центру обговорювали в обласній державній адміністрації

Перспективу створення ситуаційного центру обговорювали в обласній державній адміністрації

В сучасних умовах стрімкого розвитку технічного прогресу, зростання ролі інформації та обмеженого часу перед головами обласних державних адміністрацій, міськими головами, очільниками об’єднаних територіальних громад та новоутворених, укрупнених районів надзвичайно гостро стоїть питання оперативного прийняття рішень, реагування на надзвичайні ситуації та розкриття злочинів.

Саме тому для представників виконавчої гілки влади та представників місцевого самоврядування важливим аспектом сьогодні є наявність високотехнологічного середовища, яке б сприяло, особливо у критичних ситуаціях, прийняттю ефективних управлінських рішень.

Перспективу створення ситуаційного центру обговорювали в обласній державній адміністрації під головуванням Віталія Кіма за участі заступника голови облдержадміністрації Романа Пашнєва, фахівців Головного управління Національної поліції України в Миколаївській області, Головного управління ДСНС України в Миколаївській області, представників міської влади, структурних підрозділів облдержадміністрації, спеціалістів у галузі створення інтерактивних систем.

«Ми вивчали досвід інших міст та областей щодо створення спеціального ситуативного центру. Я був у Дніпрі та Києві. Вивчали, як працює ця система в цих містах і що необхідно для її створення у Миколаївській області. І дійшли чіткого висновку, що таку систему вкрай необхідно реалізувати і в Миколаївській області. Запрошуємо до співпраці всі структурні підрозділи та оперативні служби, які використовуватимуть цю систему»,- зазначив голова облдержадміністрації Віталій Кім.

В ході зустрічі відбулось декілька презентацій:

Презентація існуючих елементів системи безпечне місто, ситуаційного центру міста Миколаєва та плани щодо розвитку. Начальник відділу стандартизації та впровадження електронного врядування Миколаївської міської ради Канарський Дмитро Андрійович;Презентація існуючих елементів системи відеоспостереження МНС та плани щодо розвитку заступник начальника ГУНП в Миколаївській області – начальник кримінальної поліції Сергій Прудченко;Презентація можливостей системи ДСНС та бачення її розвитку начальник центру оперативного зв’язку, телекомунікаційних систем та інформаційних технологій ДСНС У Миколаївській області Леонід Бойко;Презентація сучасних елементів ситуаційних Центрів, досвід з впровадження відповідних проектів комерційний директор ТОВ ВФ “СЕРВІС” (м. Дніпро) Машинсон Геннадій Юрійович;Презентація сучасних елементів ситуаційних центрів, досвід з впровадження відповідних проектів комерційний директор ТОВ «Літер Інтеграція»(Київ) Можар Павло Васильович

А в результаті прийнято рішення щодо створення робочої групи з-поміж всіх зацікавлених сторін та спеціалізованого підприємства для реалізації проєкту та підготовки технічного завдання зокрема.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...