![](https://s.05134.com.ua/section/logo/upload/pers/231/logo.png?20240727)
13:16, 6 березня 2021 р.
Бригада з вакцинації від коронавірусу продовжує свою роботу
![Бригада з вакцинації від коронавірусу продовжує свою роботу Бригада з вакцинації від коронавірусу продовжує свою роботу](/dist-assets/images/cap.jpg)
Від початку компанії по Україні від коронавірусної хвороби щеплено 12481 особа. Станом на 05.03.2021 р. мобільна бригада з вакцинації Вознесенського міського центру провела вакцинацію 90 особам, з них працівники: міського центру ПМСД; багатопрофільної лікарні; швидкої допомоги; особи, які працюють та перебувають на постійній основі в геріатричних пансіонатах.
Другу добу поспіль українські медики фіксують понад 10 тисяч нових випадків коронавірусної хвороби в Україні. Так само високим лишається і рівень госпіталізації. Тому громадяни, які мають бажання вакцинуватися можуть записатися до листа очікування вакцинації від COVID-19 за посиланням https://diia.gov.ua/services/zapis-do-lista-ochikuvannya-vakcinaciyi-vid-covid-19 . Після запису ви отримаєте сповіщення про доступний для вас запис на щеплення. Зверніть увагу: попередній запис до листа очікування не є записом до лікаря. Даний запис допоможе правильно розподілити вакцину між регіонами, уникнути черг та зайвого контакту з людьми.
Вакцинація – це єдиний шанс залишитися здоровим!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:48
23 липня
16:46
23 липня
23:15
19 липня
live comments feed...