• Головна
  • Про проведену роботу з бездомними особами в місті
23:08, 3 березня 2021 р.

Про проведену роботу з бездомними особами в місті

Про проведену роботу з бездомними особами в місті

Проблема бездомних громадян деформує соціальне середовище, руйнує фізичне, психічне та духовне здоров’я людей, створює соціальну напругу в суспільстві.

В місті Вознесенську проблемами бездомних осіб опікуються Управління соціального захисту населення Вознесенської міської ради, Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування м. Вознесенська», товариство Червоного Хреста.

При КУ «ТЦСО м. Вознесенська» з жовтня по березень місяць працює пункт обігріву бездомних осіб.

В місцевій газеті Новини Вознесенська «День за Днем», на сайті міста, в місцях масового скупчення людей розміщувались оголошення з переліком пунктів обігріву, режимом роботи та допомогою, яка надається таким громадянам.

В період сильних морозів щоденно проводились рейди соціального патрулювання в місця, де ночують, знаходяться бездомні особи та громадяни, які перебувають у скрутному становищі. Їм надавались консультації по вирішенню складних життєвих ситуацій, про можливість зігрітись, попити гарячого чаю, отримати теплі речі в пунктах обігріву. Важливою формою соціальної роботи з бездомними є представництво їх інтересів у вирішенні таких проблем як: відновлення документів, отримання юридичної консультації стосовно повернення права на житло, оформлення пенсії або державної соціальної допомоги, отримання медичних послуг, влаштування до будинків реінтеграції тощо. Також проводилась роз’яснювальна робота серед населення щодо толерантного ставлення до бездомних.

Для попередження переохолодження та замерзання при зниженні температури було розгорнуто тимчасовий пункт обігріву працівниками аварійно рятувального загону Вознесенського ДСНС за адресою вул. Соборності 73 -75 , який працював з 17-00 год. до 08-00 год. Працівниками Управління соціального захисту населення Вознесенської міської ради, Комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування м. Вознесенська», товариства Червоного Хреста пункт регулярно забезпечувався дезінфікуючими засобами, індивідуальними масками, одноразовим посудом, чаєм, цукром, хлібом, гарячою кашею з м'ясною, беконною, грибною піджаркою. Щодня відвідували пункт до 11 осіб. Вознесенським міським осередком товариства Червоного Хреста разом з КУ «ТЦСО м. Вознесенська» проведено 2 благодійні акції «Нагодуй голодного», щоразу були нагодовані 6 осіб.

Спільними зусиллями КУ «ТЦСО м. Вознесенська», управлінь, установ, громадських та релігійних організацій, підприємців та інших організацій протягом осінньо-зимового періоду було надано даній категорій громадян допомогу, а саме :

1 особа влаштована до реабілітаційного центру церкви «Новий завіт»;2 особи влаштовані до реабілітаційного центру християнської церкви «Жива вода»;1 особа влаштована до обласної психіатричної лікарні;2 особи повернуті в родину;13 особам надано речі бувші у вжитку (теплі куртки, черевики, светри, штани, шапки та інше);12 осіб отримали гарячий чай з хлібом.

Щиро вдячні підприємствам, організаціям, небайдужим громадянам за розуміння та підтримку: Православній Церкві України святої княгині Ольги, ТОВ «КОРПОРАЦІЯ БУЗЬКІ КАР'ЄРИ» - за проведення щонедільних благодійних обідів, КП «КНП Вознесенська багатопрофільна лікарня ВМР» - забезпечення автомобілем для перевезення особи в приют християнської Церкви «Жива вода» в смт. Арбузинка, хлібозаводу - забезпечення хлібом; ФОП Бундюк В.М. - забезпечення продуктами харчування; Ткаченко Д.А, Ткаченко П.П.- одноразовий посуд, Вахнік С.В.- забезпечення цукром.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...