• Головна
  • Будівництво басейнів у Вознесенську
Новини компаній
10:30, 2 березня 2021 р.

Будівництво басейнів у Вознесенську

Новини компаній

Попередньо чим почати будівництво басейну, необхідно визначити наступні моменти:

  • Попереднє знаходження басейну: для занять спортом, у якості розробки для дітей, для дітей, для озлію.
  • Конфігурація та форма водної конструкції, що найбільше підходить для будівництва на даному ділянці.
  • Зовнішній вид басейну - сооружение повинно бути естетичним і вписуватися в земельний ділянку або іще.
  • Максимальне кількість людей, які будуть знаходитись у басейні одночасно. На одного купається повинні прибути 2-3 м2 площі сооружений.

Бассейн відкритого типу

LwS-6C0uCFFsTtENjSRIQ3eDvLHcbeLt5_wfoaQuGWQG4kaMFZGu4x0yGGksobqjJZ6RLbEEFDGl_Hnr8RG9ci6tSFJmRiuK6iH8aT1xUgJYQgqvGGxKRQvp9dkQhJ_l-Irb534q

Так басейн знаходиться на вулиці і використовується лише в теплу пору року. Можливе встановлення пластикового павільона для подальшого використання сезону. Участок для будівництва повинен бути відкритим для сонцезахисту, захищеним від посторонніх. Рядом з басейном повинно бути багато місць, щоб його можна було поставити шезлонги, прониводитр активныхводитр активныхводитр. Крім того, грунт не повинен сильно скользити, а уклон учасника повинен потрапити від басейну.

Бассейн закритого типу

6gJ1ZZNfooApwnGduHiFyyIJ8AuGVTygIC09dKDHgmHBiLarOS--HLLjcm2jE_jyg1Tid_KCnis73_j-3lIFpD8iS2Yvkp5HBUBQGGDH4A1p_B-tHB9QJkHU2KybjqO6zUDW-w17

Така конструкція встановлюється в приміщеннях, наприклад:

  • в отдельной пристройке;
  • безпосередньо в жилом домені;
  • в підвале дома.

Вибирати територію для передбачуваного басейну краще ще під час проектування самих будинків, так як таке водне сооруження вимагає введення багатьох комунікацій: водопроводу та каналізації, електропровідників, освітлення, вентиляції, систем очищення та подогреву води. Все це краще спланувати заранее.

Робота по будівництву басейну представляє комплекс із декількох операцій. Каждую необхідність зробити продуктом, щоб уникнути подальших проблем.

Етапи возведения басейну:

1. Оборудование котлована

У самому початку важливо створити чашу - основу для майбутнього басейну. Цей етап крайньої важени повинен бути виконаний дуже точно і якісно, ​​так як кайне важен повинен бути виконаний дуже точно і якісно, ​​так як кот чаші.

2. Изоляция от влаги

Щоб вода з грунту не просачивалась у басейні, потрібна якісна гідроізоляція. Вона може бути виконана з керамічної плитки або мозаїки.

3. Вентиляція помещений

При будівництві басейну закритого типу важлива вентиляція для підтримання нужної влади.

4. Підведення води та каналізації

Крайне важливе функціонування, необхідне для зручного наповнення басейну чистої води та періоду восекого періоду восекинин.

5. Підсвітка і музика для басейну

Освітлення може бути різних видів - під водою і над водою, яркою або приглушеною. Можливо використовувати яскраві, красиві різнокольорові світильники для створення оригінального дизайну та атмосфери, а також обладнання музичного обладнання.

6. Додаткові елементи

На останньому етапі повернення басейну можна встановити додаткові конструкції: лісниці для зручного виходу з води, гірки та трампліни, штучні водопади, фонтани та джакузи, пристрої для створення течень. Бассейни, призначені для занять спортом, можна обладнати тумбами для прижків, ковевев. Водні сооруження в оздоровчих та лечебних закладах оснащуються різними підводними тренажерами та установками аеро- та гідромассажа.

Істочник: https://aquatechnic.com.ua/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...