• Головна
  • Відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради
12:20, 12 лютого 2021 р.

Відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради

Відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради

11 лютого 2021 року о 14.00 год. у великому залі міськвиконкому відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради. Порядок проведення засідання архітектурно-містобудівної ради регулюються Законом України "Про регулювання містобудівної діяльності" та положенням про архітектурно-містобудівну раду при відділі містобудування та архітектури апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради (відповідно до наказу відділу від 30 травня 2019 року № 05/01/21.01-07/19, зі змінами від 18 грудня 2020 року № 15/01/21.01-07/20).

В порядку денному були розглянуті питання:- щодо надання пріоритету на місце розташування рекламного засобу: стаціонарної спеціальної двосторонньої конструкції на автобусній зупинці, розміром 2,50х1,50 м, за адресою: м. Вознесенськ, вул. 228-ї стрілецької дивізії, біля будівлі № 26;- щодо обговорення схеми благоустрою прилеглої території з улаштуванням автомобільної стоянки, за адресою: Миколаївська обл., м. Вознесенськ, вул. Соборності, 67;- презентація вільних земельних ділянок на території м. Вознесенська, які плануються для продажу на аукціоні.

Всі питання були розглянуті та обговорені членами архітектурно-містобудівної ради відповідно до чинного законодавства.

Також, головним архітектором Л. Чорною було надано інформація щодо змін до деяких законодавчих актів України, а саме:- 04 лютого 2021 року Верховною Радою України прийнято Закон Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації дорожнього будівництва та удосконалення законодавства у сфері містобудівної діяльності, яким, серед іншого, внесено зміни до Закону України «Про архітектурну діяльність» щодо повноважень головних архітекторів міст, районів.

Так, прийнятим Законом частину шосту статті чотирнадцятої ЗУ «Про архітектурну діяльність» викладено в новій редакції:

Головний архітектор міста, району погоджує містобудівне та архітектурне проектне рішення об'єктів будівництва, розташованих в історичних ареалах, на магістралях та площах загальноміського значення, проектні рішення площ, парків, скверів, пішохідних вулиць, бульварів та набережних, окрім науково-проектних рішень з реставрації об'єктів культурної спадщини та проектних рішень, відібраних за результатами архітектурних конкурсів, проведених відповідно до вимог чинного законодавства. Погодження містобудівного та архітектурного проектного рішення об'єктів будівництва відбувається після отримання замовником вихідних даних на проектування.

- 09 лютого 2021 року набрав чинності Наказ Мінрегіону «Про затвердження Змін до Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності» № 284 від 23.11.2020 року, яким передбачено приведення чинного Порядку у відповідність до вимог законодавства шляхом виключення пунктів 1.5, 1.6 Порядку (на виконання рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 15 липня 2019 року; справа №640/1857/19).

❌ Згідно з Наказом з 09.02.2021 року виключено терміни «комплексна схема розміщення ТС», «архітектурний тип» та «типові ТС».❌ Також Наказом скасовано необхідність розроблення єдиного паспорта прив’язки для груп ТС, які визначалися комплексними схемами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...