• Головна
  • У осіб з інвалідністю є можливість безкоштовно отримати протези
14:37, 26 січня 2021 р.

У осіб з інвалідністю є можливість безкоштовно отримати протези

У осіб з інвалідністю є можливість безкоштовно отримати протези

28 січня 2021 року з 1300 у м. Вознесенську будуть працювати представники Миколаївського державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства за адресою: м. Вознесенськ, вул. Шмідта, 9.

Запрошуємо: осіб з інвалідністю внаслідок війни, осіб з інвалідністю внаслідок загального захворювання, батьків, діти яких потребують протезно-ортопедичних виробів оформити направлення на безкоштовне забезпечення протезами, ортезами (апаратами і туторами), ортопедичним взуттям в Управлінні соціального захисту населення Вознесенської міської ради (вул. Пушкінська, 1, кабінет 9, телефон для довідок 3-29-30).

Про це повідомляє пресс-служба Управління соціального захисту населення Вознесенської міської ради.

Для отримання направлення потрібно надати до Управління такі документи:

копії паспорту та ідентифікаційного коду одного з батьків (особи з інвалідністю); копія свідоцтва про народження дитини (для дітей з інвалідністю); копія медичного висновку про встановлення інвалідності; діюча індивідуальна програма реабілітації (ІПР) із зазначенням протезно-ортопедичних виробів (для дітей без інвалідності – довідка ЛКК); копію посвідчення; довідка про реєстрацію місця проживання (для дітей з інвалідністю).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...