• Головна
  • «Бібліотечна мережа м. Вознесенська» - локація для зміни газопостачальної компанії
13:31, 24 січня 2021 р.

«Бібліотечна мережа м. Вознесенська» - локація для зміни газопостачальної компанії

«Бібліотечна мережа м. Вознесенська» - локація для зміни газопостачальної компанії

Безкоштовні консультації для зміни газопостачальної компанії можна отримати:

Бібліотека по вул. Соборності, 15 - щодня в робочий час бібліотеки: неділя – четвер, з 10.00 до 17.00, попередній запис здійснюється за телефоном 3-23-34; Бібліотека по вул. Шевченка, 37-а - щодня в робочий час бібліотеки: вівторок – субота, з 10.00 до 17.00, попередній запис здійснюється за телефоном 3-26-52; Бібліотека по вул. Героїв України, 9 - щодня в робочий час бібліотеки: вівторок – субота, з 10.00 до 17.00, попередній запис здійснюється за телефоном 5-70-34; Новогригорівська сільська бібліотека - щодня в робочий час бібліотеки: вівторок – субота, з 10.00 до 17.00, попередній запис здійснюється за телефоном +380500343032; Які документи потрібні, щоб змінити постачальника газу: паспорт; ідентифікаційний код споживача; документи, якими посвідчується право власності чи право користування приміщенням; документи, які може вимагати постачальник. Їхній перелік має вказуватись на сайті постачальника, наприклад, останній рахунок за газ.

З червня 2020 року КЗ «Бібліотечна мережа м. Вознесенська» долучився до проєкту Міністерства цифрової трансформації України «Дія. Цифрова освіта», метою якого є створення робочих місць для проведення навчання з цифрової грамотності населення громади.

Завдяки тому, що чотири бібліотеки нашої громади мають сучасну комп'ютерну техніку, підключення до мережі Інтернет, а бібліотекарі володіють необхідними навичками комп'ютерної та цифрової грамотності та активно передають їх користувачам, з 01 грудня 2020 року вознесенські бібліотеки з Інтернет-центрами зареєстровані у Всеукраїнській мережі - як Хаби цифрової освіти!

З метою підвищення кваліфікації та навичок з цифрової освіти у січні 2021 року проведено навчання бібліотекарів Комунального закладу за темою: «Газопостачальні компанії. Як змінити газопостачальну компанію?». Навчання провів керівник Вознесенського відділення Приватбанку Майстренко Сергій Миколайович.

Програма навчання:• Оплата комунальних послуг;• Керування рахунками;• Повноцінний Приват24 в мобільному телефоні;• Зміна газопостачальної компанії

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...