• Головна
  • Підготовка матеріалів на представлення до нагородження та відбір кандидатів
13:42, 13 січня 2021 р.

Підготовка матеріалів на представлення до нагородження та відбір кандидатів

Підготовка матеріалів на представлення до нагородження та відбір кандидатів

Виконавчий комітет Вознесенської міської ради оголошує прийом документів на нагородження нагрудним знаком «За заслуги перед містом» та присвоєння звання «Почесний громадянин міста Вознесенська» з нагоди святкування Дня міста Вознесенська у 2021 році.

Перелік документів, необхідних для представлення кандидатур до нагородження:1)подання про нагородження з обґрунтуванням вагомого особистого внеску кандидата в розвиток міста Вознесенська;2)біографія кандидата;3)нагородний лист із зазначенням відомостей про досягнення кандидата у сферах діяльності;4)копії документів, що посвідчують нагородження відомчими або іншими відзнаками (за наявності).

Підготовка матеріалів на представлення до нагородження та відбір кандидатів здійснюється відповідно до рішення Вознесенської міської ради від 23 березня 2018 року № 2 «Про затвердження Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Вознесенська», Положення про нагородження знаком «За заслуги перед містом», та комісії по попередньому розгляду кандидатур на нагородження знаком «За заслуги перед містом» та присвоєння звання «Почесний громадянин міста Вознесенська»

Документи приймаються до 1 березня 2021 року за адресою: м.Вознесенськ, пл. Центральна, 1, каб.27. Тел. (05134) 3-23-78.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...