Працівники Служби у справах дітей привітали подаруночками кожну дитину

Працівники Служби у справах дітей привітали подаруночками кожну дитину

Ось і завершується 2020 рік, який був непростим для кожного мешканця нашої громади, який змінив ритм усієї планети, але, незважаючи на усі негаразди , поряд завжди знайдуться небайдужі люди, які налаштовані робити добрі справи задля здійснення дитячих мрій.

Стало доброю традицією напередодні нового року, коли все видається таким казковим і чарівним, вітати з новорічними та різдвяними святами, родини, які за покликом серця опікуються долею діток-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Службою у справах дітей Вознесенської міської ради з цією приємною місією здійснено відвідування 2 дитячих будинків сімейного типу та 5 прийомних сімей, в яких виховуються 19 діток-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Працівники Служби у справах дітей привітали подаруночками кожну дитину з прийдешніми святами, побажали святкового настрою та здійснення заповітних мрій. В свою чергу дітки розповідали віршики, деякі навіть поділилися своїми мріями, які написали в листівках Діду Морозу.

Кожна дитина має право на щасливе дитинство, тому ми щиро бажаємо всім діточкам родинного тепла, батьківської любові та турботи.

mayupravo.com
Вознесенськ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі