• Головна
  • У змаганнях приймали участь спортсмени вознесенського клубу традиційного карате-до
21:13, 27 грудня 2020 р.

У змаганнях приймали участь спортсмени вознесенського клубу традиційного карате-до

У змаганнях приймали участь спортсмени вознесенського клубу традиційного карате-до

В неділю, 27 грудня 2020 року, в м. Вознесенськ у спорткомплексі ЗОШ №7 пройшов ювілейний 10-й Клубний турнір - Відкритий «Кубок Костянтина Захарченко з традиційного карате». Клуб традиційного карате-до «Дай-Цзі» проводить ці змагання в пам’ять засновника і першого керівника клубу Костянтина Борисовича Захарченко.

У змаганнях приймали участь спортсмени вознесенського клубу традиційного карате-до «Дай-Цзі» та каратисти Клубу традиційного карате м. Южноукраїнськ. На жаль, рік що минає, не був прихильним до всіх, та вніс свої корективи і до цього заходу, значно зменшивши кількість бажаючих брати участь у змаганнях.

Цьогорічними Володарями Кубка Костянтина Захарченко у своїх категоріях стали: Кочуг Вікторія, Сікорська Ірина, Кривушкін Даниїл, Стажилов Гліб, Павловський Даниїл, Жуков Нікіта, Ткачук Євген, Кривенко Тимофій, Кіфа Ілля, Глушко Кирил, Верлатий Нікіта, Криворучко Артем.

Призерами змагань: Головко Владислав, Гушан Анастасія, Грудненко Любов, Кошкодан Ярослав, Сиворотка Богдан, Стажилов Андрій, Нодянош Марк, Ярмолюк Давид, Гушан Домініка, Шангараєва Софія.

Кубок Костянтина Захарченко - важливий турнір для клубу «Дай-Цзі». На цьому турнірі молоді каратисти познають красу змагань і отримують велику кількість позитивних емоцій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...