• Головна
  • Итоги голосования за проект Вознесенского городского бюджета
13:41, 24 грудня 2020 р.

Итоги голосования за проект Вознесенского городского бюджета

Итоги голосования за проект Вознесенского городского бюджета

Депутат Вознесенского городского совета Денис Химия опубликовал на своей странице в Facebook итоги голосования за проект городского бюджета на 2021 год.

СЬОГОДНІ мінімальною кількістю голосів депутати таки схвалили проект міського бюджету на 2021 рік. Так за що ж нажали зелені кнопочки депутати:1. За зменшення кількості гуртків/годин гурткової роботи на 40% в ЦДЮТ, в якому налічувалося більше 50 гуртків, які відвідували понад 900 дітей, в т.ч. 500 з неблагополучних сімей;2. За зменшення коштів на харчування для дітей 1-4 класів, і тепер з березня батькам доведеться доплачувати половину вартості;3. За фінансування заробітних плат шкіл і садочків, музичної школи, школи мистецтв і спортивної школи з місцевого бюджету на 90% від потреби, що означає випадіння 1.5 місячного фонду;4. За скорочення майже наполовину годин роботи басейну;5. За скорочення заробітних плат працівників виконкому і тепер молодий спеціаліст буде отримувати на рівні техпрацівника.

Зате проголосували:- за створення поліцейської станції (ну звісно ж, вихованцями скорочених гуртків має хтось займатися);- за придбання майже за 700 тис грн 42 компютерних комплекти з незрозумілою кількістю принтерів, бо ж одному з заступників здається, що якщо компьютер один документ чи програму відпрацьовує понад 5 секунд, то занадто довго;- придбання програмного забезпечення з непідтвердженою ефективністю за 300 тис. грн.

Мої доводи про те, що дохідна частина в плані надходження ПДФО занадто мала, бо закладається лише 8% зростання (близько 8 млн), коли гарантоване і проголосоване в державному бюджету збільшення заробітних плат вчителів і медиків давало б + 7 млн і є багато інших резервів - проігноровані. Правка про збільшення доходів на 1 млн.грн. ПДФО з подальшим перерозподілом на підтримку ЦДЮТ + перерозподіл 500 тис. з компьютерів на харчування дітей - провалені. Як і провалені схожі правки моїх колег Yurii Smetana та Юрій Путій.

ХІБА ЗА ТАКЕ ГОЛОСУВАЛИ 25 ЖОВТНЯ ВИБОРЦІ ЦИХ ДЕПУТАТІВ?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...