• Головна
  • Як перевезти травмованого пасажира між будинком і лікарнею або травмпункту
13:00, 24 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Як перевезти травмованого пасажира між будинком і лікарнею або травмпункту

Як перевезти травмованого пасажира між будинком і лікарнею або травмпункту

Раніше, ми публікували статтю компанії СпецМедТранс, матеріал розповідав про особливості перевезення пасажирів, яким необхідна медична допомога.

Сьогодні мова піде про особливості транспортування в період новорічних свят, а також ми поділимося з Вами інформацією яка може захистити Вас від травм, збитих місць і переломів.

Найімовірніше Ви чули, що самий травмонебезпечний місяць на території України і країн СНД це січень. Є багато статей з цього приводу, але ми виділимо основні причини, чому це відбувається:

  • Погані погодні умови для пішоходів
  • Травми на святах через низьку відповідальність
  • Травматична діяльність, яка є наслідком алкоголю
  • Засніжені і обмерзлі дороги, які не встигають очистити і багато іншого.

Убезпечити себе допоможуть прості правила, потрібно: бути максимально уважними, контролювати вживання алкоголю, використовувати льодоходи, зимову гуму і як можна рідше наражати себе на небезпеку.

Але що ж робити в разі, якщо все-таки не вдалося зберегти себе повністю здоровим і необхідна спеціалізована транспортування?

Транспортна компанія СпецМедТранс не зупиняє свою роботу ні на день, під час новорічних свят і вихідних. Співробітники компанії не перестають працювати, а готові транспортувати людей з найскладнішими ушкодженнями в лікарні або додому.

Компанія СпецМедТранс має низку переваг, наприклад це:

  • Сучасні автомобілі, кожен з яких обладнаний під конкретні запити, для перевезення пасажирів в лежачому або сидячому стані.
  • Кваліфікований персонал який має багато досвіду в перевезення хворих і забезпечує надійне перевезення хворого при транспортуванні.
  • В автомобілях передбачені місця для супроводжуючого, компанія розуміє як важлива підтримка в ці моменти і перевозить пасажирів з мінімальними навантаженнями для них.
  • Супроводжуючий медичний персонал зможе надати необхідну допомогу транспортування пасажирів.
  • Крім цього автомобілі після кожної поїздки проходять повну дезінфекцію, ви можете бути впевнені у своїй безпеці, мають wi-fi для того, щоб завжди була можливість скористатися інтернетом.

Тепер у разі, якщо Вам знадобитися кваліфікована допомога, Ви можете звернутися до професіоналів з компанії СпецМедТранс, які допоможуть Вам навіть в самому складному питанні пов'язаному з транспортуванням, хоча територіально компанія знаходитися в Києві, але працює по всій території України і за кордоном

Номер для зв'язку:

099 009 41 40 (vodafone) + viber

073 009 41 40 (lifecell)

Сайт компанії: СпецМедТранс.

Бажаємо Вам здоров'я і пам'ятайте про безпеку під час свят.

З наступаючими новорічними святами!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...