• Головна
  • Звітування дільничних офіцерів, що обслуговують вознесенську громаду
15:43, 18 грудня 2020 р.

Звітування дільничних офіцерів, що обслуговують вознесенську громаду

Звітування дільничних офіцерів, що обслуговують вознесенську громаду

В грудні 2020 р. було проведено робочі зустрічі з представниками Вознесенського відділу поліції, на яких було надано звіти щодо роботи дільничних офіцерів поліції.

У відповідності зі звітною інформацією, протягом 2020 р. в межах Вознесенської об’єднаної територіальної громади постійно здійснювалась робота дільничними офіцерами поліції (далі ДОП) Вознесенського ВП ГУНП в Миколаївській області.

З початку року дільничними офіцерами поліції Вознесенського ВП, що обслуговують територію громади, розкрито 61 злочин різної кримінальної спрямованості. Здебільшого - це спричинення тілесних ушкоджень різного ступеня тяжкості та крадіжки.

Крім цього, кожен ДОП бере активну участь у розкритті кримінальних правопорушень спільно з іншими службами Вознесенського відділу поліції.

Також здійснено ряд превентивно-профілактичних відпрацювань місць найбільшої концентрації осіб, схильних до вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень. Вжитими заходами складено 575 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, з яких 83 за порушення благоустрою міста та 71 за здійснення торгівлі у невстановлених місцях.

Постійно вживаються заходи щодо посилення профілактичної роботи з попередження фактів вчинення домашнього насильства.

Стан профілактичної роботи з раніше засудженими особами, звільненими з місць позбавлення волі, а також у відношенні яких встановлено адміністративний нагляд, перебуває на постійному контролі з боку правоохоронних органів.

З метою покращення індивідуально-профілактичної роботи та активізації боротьби з рецидивною злочинністю та підвищення рівня превентивної роботи з вищевказаними особами, дільничними офіцерами поліції проводились постійні перевірки зазначених осіб за місцем мешкання.

Під час звітування було також підняте актуальне питання щодо участі громади у проєкті «Поліцейський офіцер громади», а саме мети проєкту, шляхів його реалізації та позитивних змін для громади після участі у проєкті.

Було наголошено, що якщо Вам в подальшому знадобиться допомога поліції, Ви можете особисто звернутись до Вознесенського ВП ГУНП в Миколаївській області за адресою м. Вознесенськ, вул. Київська, 24 або за телефоном «102».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...