• Головна
  • Суд Миколаївської області відправлятиме документи виключно в електронному вигляді
23:07, 17 грудня 2020 р.

Суд Миколаївської області відправлятиме документи виключно в електронному вигляді

Суд Миколаївської області відправлятиме документи виключно в електронному вигляді

Для осіб, які зареєстровані в підсистемі «Електронний суд», повідомлення, повістки, судові рішення та процесуальні документи надсилаються в електронному вигляді автоматично.

Господарський суд Миколаївської області повідомив, що учасникам судових справ процесуальні документи та інша кореспонденція буде надходити виключно в електронному вигляді. Про це йдеться у пресслужбі суду.

«У зв’язку з критичною ситуацією, що склалася із фінансовим забезпеченням діяльності судів у 2020 році, зокрема в частині відсутності асигнувань на оплату послуг з відправки поштової кореспонденції, виникла нагальна потреба здійснювати надсилання службової кореспонденції та процесуальних документів в електронному вигляді.

З метою належного і своєчасного повідомлення пропонуємо всім учасникам судових справ, які розглядає Господарський суд Миколаївської області, отримувати процесуальні документи та іншу кореспонденцію виключно в електронному вигляді.

Повідомляємо, що надсилання стороні у справі процесуальних документів в електронному вигляді відбувається лише за умови, якщо сторона зареєструється на ресурсі, у сервісі електронної пошти mail.gov.ua і подасть до суду відповідну письмову заяву, в якій зазначить адресу електронної пошти у сервісі mail.gov.ua, на яку вона буде отримувати процесуальні документи та іншу кореспонденцію в електронному вигляді.

Звертаємо вашу увагу на переваги електронної скриньки у поштовому сервісі mail.gov.ua: зареєструвавши поштову скриньку на ресурсі, ви будете отримувати процесуальні документи одразу після того, як суддя надішле їх до Єдиного державного реєстру судових рішень.

Водночас нагадуємо, що для осіб, які зареєстровані в підсистемі «Електронний суд», повідомлення, повістки, судові рішення та процесуальні документи надсилаються в електронному вигляді автоматично.

Отже, з метою максимального використання засобів електронного зв’язку для надсилання процесуальних документів сторонам у справі, просимо за можливості:

– використовувати підсистему «Електронний суд»;

– стороні у справі подавати до суду заяву про надсилання процесуальних документів на електронну пошту у сервісі mail.gov.ua.

Також просимо вас, з метою оперативної взаємодії з учасниками судового процесу в разі такої потреби, зазначати в заявах, які ви подаєте до суду, номери мобільного та/або робочого телефонів.

Отже, у разі відсутності з вашого боку заперечень просимо надіслати на адресу суду лист-згоду із зазначенням електронної адреси у сервісі mail.gov.ua, на яку вам зручно отримувати кореспонденцію.

Дякуємо за розуміння та співпрацю», — сказано у повідомленні.

Нагадаємо, що з 1 січня 2020 року зарплати деяких працівників апаратів судів є меншими за мінімальну заробітну плату по країні.

Окрім того, у наступному році відповідні кошти для забезпечення нормальних зарплат працівників апаратів судів Мінфін не передбачив.

До того ж, через неналежне фінансування суди масово припиняють відправку поштової кореспонденції.

У ВРП заявили, що кадровий голод і фінансування судів є найгострішими проблемами правосуддя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...