• Головна
  • На відомому курорті Азовського моря запустили мережу пляжних веб-камер
Новини компаній
09:00, 7 грудня 2020 р.

На відомому курорті Азовського моря запустили мережу пляжних веб-камер

Новини компаній
На відомому курорті Азовського моря запустили мережу пляжних веб-камер

Трускавецька компанія QTEK реалізувала масштабний проєкт для популяризації Генічеська - одного з найбільш відомих курортів Азовського моря в Україні.  Зокрема, на пляжах і у низці популярних місць цього курортного міста встановлені 8 веб-камер з онлайн-трансляцією в мережі Інтернет, повідомляє Dyvys.info  з посиланням на Azov.UA.

Сьогодні онлайн веб-камери вважаються одним із найбільш ефективних методів популяризації курортних зон в інтернет. Їх дієвість доведена неодноразово на прикладі інших популярних курортів Азовського моря – Кирилівки та Бердянська. Веб-камери є одним із найбільш точних способів відстежування погоди у тому чи іншому місці.

І на сьогодні кількість пошукових запитів, пов'язаних з веб-камерами, по багатьом регіонам вже перевершує запити прогнозів погоди від синоптиків.

Завдяки новим веб-камерам цілодобова трансляція тепер ведеться із найпопулярніших локацій Генічеська. Стали доступними для перегляду головний міський і дикий пляжі, Алея Казок на проспекті Миру навпроти супемаркету «АТБ» і відома природна пам’ятка регіону – Рожеве озеро. Прогнозується, що це допоможе потенційним туристам краще зрозуміти, де і як можна відпочивати в Генічеську, і стане поштовхом для більш активного розвитку курорту.

В рамках проєкту компанії QTEK, реалізованого на замовлення редакції НІАП "Кирилівка.Укр", підкреслюється цінність розвитку і популяризації вітчизняних морських рекреаційних зон та готельного господарства.

«Нові веб-камери є частиною масштабної програми популяризації основних українських рекреаційних зон на узбережжі Азовського і Чорного морів.При цьому в самому Генічеську, який до того ж є прикордонною територією до анексованого Криму, стан і завантаженість міських пляжів є одними з наріжних каменів для більшості потенційних туристів.Новими камерами ми постаралися винести це питання в онлайн, щоб максимально виключити всі можливі спекуляції на цю тему.За підсумком роботи, в курортній зоні Генічеська та Арабатської Стрілки вже працює майже три десятка онлайн-трансляцій, включно із такими природними пам'ятками як Рожеве озеро і Генічеська протока Тонка», - прокоментував подію головний редактор НІАП «Кирилівка.Укр», Євген Смєльчаков.

Нові веб-камери Генічеська та Арабатської Стрілки вже доступні для перегляду за посиланням https://arabatka.ua/webcam/

Нагадаємо, що Генічеськ – невелике курортне місто на півдні Херсонської області, розташоване навпроти піщаної косі Арабатська Стрілка і відокремлене від неї протокою Тонка. Мілке і тепле море, добре розвинена інфраструктура і помірні ціни на відпочинок разом із сприятливими кліматичними умовами зумовлюють популярність курорту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
live comments feed...