![](https://s.05134.com.ua/section/logo/upload/pers/231/logo.png?20240727)
21:38, 20 листопада 2020 р.
Міський голова закликав трудові колективи громади відзначити подвиг Героїв небесної сотні
![Міський голова закликав трудові колективи громади відзначити подвиг... Міський голова закликав трудові колективи громади відзначити подвиг Героїв небесної сотні](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вознесенська міська об'єднана територіальна громада разом з всією Україною згадує події Революції гідності, коли щойно виборовши своє право на свободу ціною життів Героїв Небесної сотні, добровольці прямо з Майдану йшли на війну і не вагаючись віддавали свої життя заради незалежності своєї Батьківщини.
20 листопада міський голова Вознесенської громади Євгеній Величко разом з трудовим колективом Виконавчого комітету Вознесенської міської ради поклали квіти до меморіального знаку Героям небесної сотні та іменного каменю воїнам-захисникам, загиблим за цілісність незалежної України.
Міський голова закликав трудові колективи громади також відзначити подвиг Героїв небесної сотні та воїнів-добровольців покладанням квітів. Усі ми завдячуємо своєю свободою саме цим людям, які сміливо йшли під кулі заради країни та її волі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:48
23 липня
16:46
23 липня
live comments feed...