• Головна
  • Вознесенський міськрайонний суд став 9 установою системи правосуддя Миколаївщини
23:13, 16 листопада 2020 р.

Вознесенський міськрайонний суд став 9 установою системи правосуддя Миколаївщини

Вознесенський міськрайонний суд став 9 установою системи правосуддя Миколаївщини

Сьогодні, 16 листопада, під охорону Служби судової охорони перейшов Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області.

Тимчасовий виконувач обов’язків начальника Територіального управління Служби судової охорони у Миколаївській області полковник Служби судової охорони Сергій Драчевський, звертаючись до судових охоронців, які розпочали нести службу з охорони судової установи, звернув особливу увагу на пильність та відповідальність у несенні служби, важливість покладених на Службу завдань та наголосив на ввічливому ставленні до відвідувачів і працівників судової установи.

Звертаємо увагу, що судові охоронці забезпечені всіма необхідними спеціальними засобами та засобами індивідуального захисту. Також вони здійснюватимуть температурний скринінг та слідкуватимуть, щоби усі відвідувачі суду дезінфікували руки.

Вознесенський міськрайонний суд став дев’ятою установою системи правосуддя Миколаївської області, яка охороняється Службою судової охорони. А загалом під захистом Служби перебуває 422 установи судової влади, охорону яких здійснюють понад 1260 судових охоронців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...