• Головна
  • Вдалося вибороти лише одну бронзову нагороду в розділі КАТА синхронні серед дорослих
14:13, 16 жовтня 2020 р.

Вдалося вибороти лише одну бронзову нагороду в розділі КАТА синхронні серед дорослих

Вдалося вибороти лише одну бронзову нагороду в розділі КАТА синхронні серед дорослих

З дев’ятого по одинадцяте жовтня в місті Кропивницькій пройшов цьогоріч-ний 27 за рахунком Національний Чемпіонат України з Традиційного карате. Змагання проходили в Хомбу-Додзьо (головному залі) Національної Федерації Традиційного Карате-До України.

До складу збірної Миколаївської області на ціх змаганнях увійшли вознесенські каратисти: Кочуг Катерина, Кочуг Вікторія, Верлатий Нікіта, Шангараєва Софія та Маршевська Анжеліка. Всі каратисти є членами Клубу традиційного карате-до «Дай-Цзі».

Це був важкий для наших спортсменів турнір. Нам вдалося вибороти лише одну бронзову нагороду в розділі КАТА синхронні серед дорослих. Зробили це Кочуг Катерина, Кочуг Вікторія, Маршевська Анжеліка. У інших фіналах, до яких пробилися Кочуг Катерина і Верлатий Нікіта, вознесеньці посіли четверті місця. Вдало виступила Шангараєва Софія, для якої цей чемпіонат був першим у житті.

Загалом змагання були гарно організовані, та пройшли на доброму рівні, з дотриманням всіх вимог до таких заходів у зв’язку з епідемією короновірус-ної інфекції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...