• Головна
  • У Вознесенському районі проведено майстер-клас вихователів закладів дошкільної освіти
07:10, 28 вересня 2020 р.

У Вознесенському районі проведено майстер-клас вихователів закладів дошкільної освіти

У  Вознесенському районі проведено майстер-клас вихователів закладів дошкільної освіти, фото-1

24 вересня проведено майстер-клас вихователів закладів дошкільної освіти Вознесенського району «Коло радості: ранкові зустрічі».

Мета заходу: створення умов для професійного зростання вихователів, прагнення до самовдосконалення, самореалізації, пошук та виявлення талановитих педагогів, пропаганда перспективного педагогічного досвіду

Під час роботи було розглянуто надзвичайно важливе і актуальне питання, як зробити ранок дитини радісним, бо від того як він розпочнеться, залежить емоційний настрій, позитивні взаємини між дітьми і дорослими в групі, спілкування, вміння розмовляти і слухати.

В заході брали участь вихователі закладів дошкільної освіти району Карпюк Т.А., Чернявська Д.М., Кушнір Л.О., Савченко А.В., Чайка Т.В., Вахна О.В. Кожен педагог ділився досвідом проведення ранкових зустрічей, демонструючи фрагменти ранкових зустрічей з адаптованими для дошкільників методами і прийомами: ранкове коло з ритуалами вітання, коло настрою, компліменти, етюди душі, дидактичні ігри, бесіди, ігрові ситуації, руханки тощо.

Вихователі обмінялись досвідом роботи та новими ідеями щодо впровадження ранкових зустрічей в освітній процес дошкільного закладу. Майстер-клас пройшов у цікавій, творчій та доброзичливій атмосфері.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...