• Головна
  • Нагальні проблеми будівництва нової дороги по вулиці Леонова обговорив з підрядником міський голова Віталій Луков
18:00, 22 вересня 2020 р.

Нагальні проблеми будівництва нової дороги по вулиці Леонова обговорив з підрядником міський голова Віталій Луков

Нагальні проблеми будівництва нової дороги по вулиці Леонова обговорив з підрядником міський голова Віталій Луков, фото-1

22 вересня міський голова Віталій Луков зустрівся з підрядником будівництва нової дороги по вулиці Леонова безпосередньо на об’єкті. Будівельники вже розпочали роботи, але, як завжди, в процесі виникають проблеми, які слід вирішити.

Очільник громади звернув увагу підрядника на проблему направлення стоку дощової води, яка йтиме вулицею. Це дуже важливе питання, особливо з огляду на те, що мешканці мікрорайону постійно звертають увагу міського голови на потребу в його вирішенні. Вода повинна бути направлена в обхід вулиці Героїв України задля того, щоб зменшити потік під час сильних дощів та розподілити його між іншими вулицями. Також перед вулицею Леонова запроєктовано будівництво прийомника дощової води, що також зменшить кількість води, яка під час сильних дощів прямує до вулиці Київської.

Ще один важливий момент – реконструкція стовпів, які належать ПАТ «Укртелеком». Тут є два шляхи, один з яких є більш пріоритетним – їх заміна за рахунок громади з подальшим виставленням рахунку компанії. Інший шлях, процедуру якого вже розпочато – ПАТ «Укртелеком» замінить стовпи на власні резервні, якщо такі будуть в наявності.Додатково міський голова Віталій Луков оглянув паркан дитячого садочка № 14, який теж буде замінено разом із будівництвом дороги. Зараз відповідальні працівники садочка розраховують необхідну кількість коштів та готують необхідну документацію для запуску процесу виділення фінансів на реконструкцію паркану. Планується, що протягом найближчих місяців паркан від вулиці Леонова буде замінено.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...