• Головна
  • До уваги громадян міста Вознесенська та Вознесенського району
23:45, 15 вересня 2020 р.

До уваги громадян міста Вознесенська та Вознесенського району

До уваги громадян міста Вознесенська та Вознесенського району

У зв’язку з підтвердженням короновірусної хвороби (COVID-19) у працівників Вознесенського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області та на виконання рішення Вознесенського міського штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації від 06.09.2020 (протокол № 10), з 14 вересня 2020 року сервісний центр працює в особливому режимі.

ПРИЙОМ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНО ДЛЯ ВИРІШЕННЯ НЕВІДКЛАДНИХ ПИТАНЬ (ЗОКРЕМА, ОФОРМЛЕННЯ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВИПЛАТИ ДОПОМОГИ НА ПОХОВАННЯ).

З усіх питань пенсійного забезпечення, які виникатимуть у жителів міста Вознесенськ та Вознесенського району пропонуємо звертатись за телефонами «гарячих ліній» Головного управління:
+380686687809
+380502678424
+380930154679
(05134) 3 27 51
(05134) 3 21 14
або шляхом направлення звернень на: - електронну адресу: [email protected]; - поштову адресу: 54020, м. Миколаїв, вул. Морехідна, 1.

Крім того, Ви можете скористатися онлайн сервісами вебпорталу Пенсійного фонду України за посиланням: http://portal.pfu.gov.ua-подати заяву про призначення пенсії в “один дотик”;-отримати довідки, достовірність яких підтверджується QR-кодом (форми ОК-5/ОК-7, довідка про розмір пенсії, відомості про виплачену заробітну плату, сплачені на користь особи страхові внески, набутий страховий стаж, інші);-перевірити відомості про трудову діяльність («Електронна трудова книжка»);-подати Анкету застрахованої особи для внесення/зміни/уточнення даних в Реєстр(і) застрахованих осіб;-подати звернення (пропозицію тощо);-активувати послугу безкоштовного СМС-інформування (щодо призначення/перерахунку пенсії; сплати страхових внесків роботодавцем та страхового стажу особи).

Більш детально про електронні сервіси дізнавайтесь за посиланнями:Вебпортал ПФУ: https://portal.pfu.gov.ua/Відеоінструкція користувача:https://www.pfu.gov.ua/36071-instruktsiya-dlya-korystuvachiv-veb-portalu-elektronnyh-poslug-pensijnogo-fondu-ukrayiny-2/

ДОДАТКОВО ПОВІДОМЛЯЄМО, що відповідно до пп. 3, п. 2 Розділу ІІ Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 530-IX від 17.03.2020 з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

ПРО ПОДАЛЬШІ ЗМІНИ В РЕЖИМІ РОБОТИ СЕРВІСНОГО ЦЕНТРУ БУДЕ ПОВІДОМЛЕНО ДОДАТКОВО. ДЯКУЄМО ЗА РОЗУМІННЯ! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА ОТОЧУЮЧИХ!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...