Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Иванова Анна

Інформація щодо прийому суб’єктів звернень Територіальної громади м. Вознесенська та інших Територіальних громад державними реєстраторами бізнесу.

Про це повідомляє управління надання адміністративних послуг апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради.

У зв’язку з постійними перебоями роботи нової версії програми Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб (підприємців та громадських формувань) та великим навантаженням прийому документів з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців від суб’єктів звернень – мешканців інших Територіальних громад управління надання адміністративних послуг апарату Виконавчого комітету Вознесенської міської ради повідомляє наступне:

Суб’єкти звернень Територіальної громади м. Вознесенська приймаються в порядку черговості. Суб’єкти звернень інших Територіальних громад за попереднім записом за телефоном: (05134)32138 .

Просимо також врахувати графік роботи під час відвідування Центру надання адміністративних послуг у м. Вознесенську:

Понеділок – п’ятниця

8.00 - 15.00 – прийом суб’єктів звернень;

12.00 - 13.00 – обідня перерва ( проведення дезінфекції приміщень Центру);

15.00 – 17.00 – обробка документів працівниками Центру ( у п’ятницю – з 15.00- 16.00).

Здійснюється прийом суб’єктів звернень тільки при наявності індивідуальних засобів захисту (масок) з дотриманням дистанції (1 чол. на 5 кв.м).

Зокрема, звертаємо увагу, що всі адміністративні послуги надаються при наявності у суб’єкта звернень оригіналів паспорту та ідентифікаційного коду.

Крім цього, є можливість скористатися онлайн послугами на сайті Міністерства юстиції України (програма ДІЯ) без відвідування Центру.

mayupravo.com
Вознесенськ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі