
23:31, 2 вересня 2020 р.
Звернення міського голови щодо запобігання розповсюдження COVID-19

У новому відео Віталій Дмитрович звертається до вознесенців з проханням дотримуватись правил карантину.
А також розповідає про зміну часу початку уроків у школах, щоб запобігти розповсюдженню COVID-19.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:29
22 червня
22:34
19 червня
12:32
19 червня
08:30
19 червня