• Головна
  • Чергове засідання робочої групи з питань легалізації діяльності суб’єктів господарювання
14:28, 2 вересня 2020 р.

Чергове засідання робочої групи з питань легалізації діяльності суб’єктів господарювання

Чергове засідання робочої групи з питань легалізації діяльності суб’єктів господарювання

02.09.2020 р. було проведено чергове засідання робочої групи з питань легалізації діяльності суб’єктів господарювання в місті, легалізації найманої праці та заробітної плати.

Про це повідомляє управління соціального захисту населення ВМР.

З метою легалізації зайнятості, легалізації заробітної плати, недопущення використання роботодавцями найманої робочої сили без належного оформлення трудових відносин, розширення сфери докладання праці та зниження рівня безробіття при виконкомі міської ради створена та діє робоча група, яка затверджена рішенням виконавчого комітету міської ради від 28.02.2014р. №53, до складу якої увійшли відділ праці та соціально-трудових відносин Управління соціального захисту населення, центр зайнятості, управління Пенсійного фонду, фахівці фінансового Управління, фахівці відділів податкової інспекції.

На засіданні було розглянуто результати рейдів робочої групи, які були проведені 21.08.2020 р. та 27.08.2020 р. При проведенні рейдів надано методичну допомогу та проведено інформаційно–роз´яснювальну роботи з питань дотримання вимог чинного законодавства з праці, переваг легальної зайнятості 41 підприємцю. В ході проведеної роботи було виявлено 2 особи (наймані працівники), які були не оформлені.

Фізичним особам підприємцям було запропоновано в тижневий термін оформити трудові відносини з найманими працівниками відповідно до законодавства. Також роботодавців було попереджено, що за фактичний допуск працівників до роботи без оформлення трудового договору передбачено штрафні санкції в розмірі десяти мінімальних заробітних плат за кожного працівника.

Всього за 2020 рік було надано методичну допомогу та проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу 195 підприємствам, установам, організаціям та приватним підприємцям. Оформили підприємницьку діяльність та трудові відносини з найманими працівниками 173 особи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...