• Головна
  • Проект «Острівки відпочинку – мамин спокій» - облаштування дитячих куточків
23:58, 1 вересня 2020 р.

Проект «Острівки відпочинку – мамин спокій» - облаштування дитячих куточків

Проект «Острівки відпочинку – мамин спокій» - облаштування дитячих куточків

Випускниці Академії Жіночого Лідерства з Вознесенської громади почали реалізувати проект «Острівки відпочинку – мамин спокій». Проект передбачає облаштування дитячих куточків в амбулаторії загальної практики – сімейної медицини №1 у Вознесенській громаді та організацію Школи відповідального батьківства для відвідувачів амбулаторії.

Про це повідомляє сектор з питань ОЗ УСЗН ВМР.

Дитячі куточки стануть приємним і яскравим доповненням амбулаторії та даруватимуть радість маленьким пацієнтам та їхнім батькам, а Школа відповідального батьківства стане в нагоді як потенційним батькам, так і тим, хто вже має дітей.

Проект «Острівки відпочинку – мамин спокій» виконується випускницями Академії Жіночого Лідерства, який реалізується Українським жіночим фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин (NDI) в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)». Вознесенська ОТГ є партнером програми DOBRE, яка реалізується консорціумом організацій на чолі з організацією Всесвітні Громади (Global Communities) й фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...