• Головна
  • Відділ культури та спорту Вознесенської міської ради оголошує конкурс
23:34, 18 серпня 2020 р.

Відділ культури та спорту Вознесенської міської ради оголошує конкурс

Відділ культури та спорту Вознесенської міської ради оголошує конкурс

Незабаром Україна святкуватиме День Незалежності та День Прапора. Саме до цих важливих свят під патронатом міського голови Віталія Лукова Відділ культури та спорту Вознесенської міської ради оголошує конкурс «Патріотичний тюнінг» до Дня Прапора України.

Важлива умова: прикрашені автомобілі або мотоцикли синьо-жовтими прапорами, національною символікою. Огляд автомобілів та мотоциклів з патріотичним тюнінгом відбудеться 23 серпня на площі Центральна,1. з 09.00 – 10.00.

Переможець конкурсу, який отримає найбільшу кількість голосів під час оглядів отримає подарунок.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі та отримати шанс виграти подарунок, необхідно надіслати на електронну адресу [email protected] прізвище, ім’я по батькові і номер телефону, за яким з вами можна зв’язатися. У відісланих листах має бути обов’язкова позначка: «На конкурс «Патріотичний тюнінг».

Після завершення конкурсу відбудеться акція «Патріотичний авто-мото пробіг» вулицями міста. Запрошуємо всіх бажаючих власників авто та мотоциклів долучитися до акції.Більш детальна інформація за телефоном: 095 601 19 77, 066 882 86 90.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...