• Головна
  • Пропозиції до формування бюджету міста Вознесенська
23:36, 17 серпня 2020 р.

Пропозиції до формування бюджету міста Вознесенська

Пропозиції до формування бюджету міста Вознесенська

З 01 по 30 вересня проводиться анкетування в рамках «Впливай на бюджет своєї громади!». Дослідження думки жителів Територіальної громади міста Вознесенська буде враховано при визначенні стратегічних та операційних цілей, а також напрямків проектів направлених на соціально-економічний розвиток в нашій громаді. Анкета є повністю анонімною!

Діапазон пропозицій до бюджету може бути широкий - ремонт дороги, встановлення освітлення чи дитячого майданчика на конкретній вулиці чи дворі, організація тематичного фестивалю, проведення заходів з популяризації енергозбереження тощо. Також це можуть бути вже підготовлені проекти, в аналогічних сферах. Головне – щоб надана пропозиція чи проект були в межах повноважень міської влади, чітко та конкретно сформульовані (за необхідності – з вказанням конкретних вулиць, будинків чи інших об’єктів нерухомості, назв установ чи організацій тощо).

Всі зібрані пропозиції мешканців громади будуть систематизовані та враховані при підготовці проекту бюджету громади на 2021 рік, а також оприлюднені на інформаційному інтернет-порталі Територіальної громади міста Вознесенська.

Завантажити та заповнити анкету можливо за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdQsgY1BInrFp-M6KZjmU1JDwNSd37COCaY9aimshka17gttw/viewform

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...