• Головна
  • Активізують заходи щодо усунення «стихійної» торгівлі
23:43, 6 серпня 2020 р.

Активізують заходи щодо усунення «стихійної» торгівлі

Активізують заходи щодо усунення «стихійної» торгівлі

06.08.2020 відбулася нарада міського голови Віталія Лукова з посадовими особами структурних підрозділів Вознесенської міської ради та комунальних підприємств міста щодо організації роботи уповноважених осіб на складання протоколів за порушення Адміністративного Кодексу в частині забезпечення благоустрою міста.

Нарада стала продовженням заходів щодо усунення стихійної торгівлі на вулицях Чубчика – Центральна. 31 липня 2020 року рішенням виконавчого комітету № 298 затверджено перелік посадових осіб, уповноважених на складання протоколів за порушення Правил благоустрою. З текстом рішення можна ознайомитися на сайті міста в розділі «Міська влада» - «Виконавчий комітет».

Як вже неодноразово писалося, питання незаконної торгівлі на зазначених вулицях дуже «гаряче». До нього у громади сформоване неоднозначне ставлення. Одна частина мешканців категорично проти цієї торгівлі, інша – купуючи там товар, підтримує її.

Органи місцевого самоврядування діють в рамках правового поля. Саме тому розглядалися методи перешкоджання стихійній торгівлі на вулицях Чубчика - Центральна в пошуках найефективнішого засобу для зменшення проявів порушення Правил благоустрою міста та захисту його історичної частини.

Було озвучено, що наразі створюються комісії у більшій кількості, ніж раніше, за участі посадових осіб Вознесенського відділу поліції, виконавчих органів міської ради, КП «СОМ», КП «Водопостачання м. Вознесенська», КП «Ринок» для визначення порушників Правил благоустрою і складання протоколів за порушення Адміністративного Кодексу України. Відповідно до законодавства за порушення статті 152 до фізичних осіб застосовуються штрафи в розмірі від 340 грн. до 1360 грн.

Нагадуємо, що стихійна торгівля є не тільки адміністративним порушенням, товари на імпровізованих торгових місцях мають підвищений ризик викликати різні захворювання – від отруєння до COVID-19. При цьому, відповідальності ніхто не несе!

Бережіть здоров’я своє і вашої родини! Не користуйтеся послугами стихійного ринку! Продавців товарів на стихійному ринку вул. Чубчика- Центральна попереджаємо про відповідальність у вигляді штрафу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...