Новий порядок зарахування дітей на цілодобове перебування до інтернатних закладів

Новий порядок зарахування дітей на цілодобове перебування до інтернатних закладів

Деінституціалізація в сфері захисту прав дітей — це процес реформування системи догляду за дітьми, заснований на принципі забезпечення найкращих інтересів дитини, визнанні пріоритету сімейного виховання. В ході цієї Реформи сім'я отримує послуги та допомогу, що сприяє її збереженню і повноцінному дитячому розвитку.

Про це повидомляє Служба у справах дітей Вознесенської міської ради.

Національна стратегія реформування системи інституційного догляду та виховання дітей - це надскладна реформа, що охоплює фактично всі сфери життя сімей з дітьми та невід’ємно пов’язана із багатьма іншими реформами (насамперед, у сфері освіти, медицини, децентралізації влади).

В рамках реформи деінституалізації, виконання заходів плану Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2020–2026 роки в Територіальній громаді м.Вознесенська за ініціативи Служби у справах дітей міської ради 04 серпня було проведено круглий стіл з питання взаємодії органів місцевого самоврядування та комунальних закладів щодо забезпечення права дитини на здобуття освіти відповідно до її потреб.

Під час проведення круглого столу начальник Служби у справах дітей міської ради Жанна Тичинська ознайомила присутніх зі статистичними даними, відповідно до яких 84 дитини, які проживають в громаді та навчаються в закладах інституційного догляду та виховання, а також з Порядком зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів, які здійснюють інституційний догляд і виховання дітей, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України .№586 від 01.06.2020 р.

Членами круглого столу було обговорено «дорожню карту» процедури надання органом опіки та піклування рішення, яке відповідатиме найкращим інтересам дитини.

mayupravo.com
Вознесенськ
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі