• Головна
  • Конкурс проектів «Бюджет участі Територіальної громади міста Вознесенськ»
23:35, 29 липня 2020 р.

Конкурс проектів «Бюджет участі Територіальної громади міста Вознесенськ»

Конкурс проектів «Бюджет участі Територіальної громади міста Вознесенськ»

01 серпня 2020 року стартує конкурс проектів «Бюджет участі Територіальної громади міста Вознесенськ» на 2021 рік.

Запрошуємо ініціативних мешканців нашої громади, представників ОСН та ОСББ долучитись до цього конкурсу з метою залучення коштів для реалізації проектів, які активізують взаємодію місцевих мешканців та їх участь у житті громади, сприятимуть у вирішенні питань благоустрою, покращать рівень та комфорт життя на території громади.

Загальний бюджет конкурсу – 500 000,0 грн.

Максимальна вартість великого проекту – 200 000,0 грн., малого проекту – 100 000,0 грн., тобто планується реалізувати 1 великий проект та 3 або більше малих.

Типи проектів:

безпека та громадський порядок; енергозбереження; комунальне господарство; культура та туризм; навколишнє середовище; охорона здоров’я; соціальний захист; спорт; освіта; телекомунікації, зв'язок та інформаційні технології; транспорт.

Початок прийому проектів – 01 серпня 2020 року.

Завершення прийому проектів – 01 вересня 2020 року.

Терміни завершення оцінки комісією з питань Бюджету участі поданих проектів та виставлення їх на голосування – 09 листопада 2020 року.

Терміни початку і завершення голосування за проекти – 10 листопада по 06 грудня 2020 року.

Термін визначення проектів-переможців – 07-11 грудня 2020 року.

Проекти будуть реалізовуватися в 2021 році.

Проекти можна подати через електронну систему «Громадський проект» за посиланням https://voznesenskaotg.pb.org.ua/, або на офіційному інтернет-порталі Територіальної громади міста Вознесенська http://voz.gov.ua/ в рубриці «Громадський проект». Ця система забезпечує автоматизацію процесів подання та представлення для голосування проектів, електронного голосування за проекти, зв'язку з авторами проектів, оприлюднення інформації щодо відібраних проектів та стану їх реалізації і підсумкових звітів про реалізацію проектів.

Консультації щодо етапів Бюджету участі, процесу підготовки та подання проектів, типи проектів можна отримати у відділі енергоменеджменту, муніципальних ініціатив та інвестицій Управління комунальної власності Вознесенської міської ради за телефоном 3-25-06, або за адресою вул. Соборності, 41 (ІІ поверх).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...