• Головна
  • В прийомній родині створені усі умови для проживання, виховання та розвитку дитини
21:02, 16 липня 2020 р.

В прийомній родині створені усі умови для проживання, виховання та розвитку дитини

В прийомній родині створені усі умови для проживання, виховання та розвитку дитини

Доля кожної людини непередбачувана. Коли втрачаєш близьку людину в дорослому віці - це одне, а коли в дитинстві – зовсім інше. Ось і в житті маленької дівчинки сталася трагедія: один за одним пішли у вічність її батьки. Малолітня дитина залишилася сиріткою.

На жаль не знайшлося родичів, які б виявили бажання оформити над нею опіку, тому донедавна на неї чекав інтернат. Діти в інтернатах мають одяг та їжу, влітку вони відпочивають в оздоровчих таборах, але єдине чого їм бракує – родинного тепла. Їх ніхто не чекає, їм нікому пожалітись про забите коліно чи успіх у спортивних змаганнях.

Хто виріс у рідній сім’ї, тому важко уявити, що відчуває маленька дитина, яка залишилася без батьків. Такі дітки позбавлені любові та піклування, сам на сам постають перед життєвими труднощами. Відсутність батьківського тепла, маминої колискової на ніч, іграшок та подарунків на свята від рідних – усе це життя дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в державних закладах.

Однак останніми роками змінилися пріоритети державної політики. Держава створила систему підтримки та виховання дітей-сиріт у вигляді прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, коли дитина виховується не в інтернаті, а в сім’ї людей, готових їм замінити батьків.

Тож для маленької сирітки все склалося якнайкраще! В місті знайшлася людина, яка виявила бажання прийняти в свою родину дівчинку на правах прийомної доньки.

Завдяки спільній копіткій роботі Служби у справах дітей міської ради, Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та прийомної матері 10 липня було створено нову прийомну родину, до якої влаштовано дівчинку.

Наразі на території Територіальної громади міста створена потужна система форм сімейного влаштування, до якої ввійшли 2 дитячі будинки сімейного типу та 6 прийомних сімей, в яких виховуються 2 дітей-сиріт та 21 дитина, позбавлена батьківського піклування. Усі сім’ї тісно співпрацюють із соціальними службами міста задля найкращих інтересів дітей.

На сьогоднішній день в прийомній родині створені усі умови для проживання, виховання та гармонійного розвитку дитини. Дівчинка почувається добре, щира усмішка не сходить з її обличчя, вона ні на мить не відходить від прийомної матусі. Та й родина прийомної матері набула нового життєвого змісту, тепер поряд з красенем сином зростає кароока донечка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...