• Головна
  • Отримали почесне звання «Мати-героїня» 16 багатодітних матерів
17:59, 16 липня 2020 р.

Отримали почесне звання «Мати-героїня» 16 багатодітних матерів

Отримали почесне звання «Мати-героїня» 16 багатодітних матерів

Вознесенський район, як і вся Миколаївщина, славиться матерями, які виховують гарних дітей, працьовитих, добрих, сумлінних, відповідальних та гідних громадян нашої Батьківщини. За свою «материнську працю», за вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей 48-и багатодітним жінкам нашого району вже присвоєно Почесне звання України «Мати-героїня».

Відповідно до Указу Президента України від 08.05.2020 № 170/2020, за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей та забезпечення умов для їхнього всебічного розвитку отримали почесне звання «Мати-героїня» 16 багатодітних матерів, мешканок Миколаївської області, в тому числі і жителька села Дорошівка Дорошівської ОТГ Вознесенського району, прекрасна мати сімох дітей, добра господиня, берегиня домашнього вогнища і просто чудова жінка – Вагіна Світлана Євгеніївна.

Вручення нагрудних знаків та посвідчень до них відбулося 13 липня 2020 року у Миколаївському обласному краєзнавчому музеї головою Миколаївської обласної державної адміністрації Олександром Стадніком.

Після завершення офіційної частини присутні мали змогу насолодитися музичними номерами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...