![](https://s.05134.com.ua/section/logo/upload/pers/231/logo.png?20240727)
17:07, 9 липня 2020 р.
На сьогодні місту вдалось відновити водопостачання з нормальним тиском
![На сьогодні місту вдалось відновити водопостачання з нормальним тиском На сьогодні місту вдалось відновити водопостачання з нормальним тиском](/dist-assets/images/cap.jpg)
У зв’язку з аномально високою температурою повітря та необхідністю заповнення резервуарів чистої води 9 липня з 9.00 ранку до 17.00 години вода по місту подаватись не буде.
Така ситуація склалась через високу температуру повітря. В спеку йде значно більша витрата води з резервуарів. Через це у найвищих точках громади тиск води є незадовільним, адже потужності розраховані на більш високий рівень води у водних резервуарах. Тому виникла необхідність поповнити запаси води в резервуарах, що дасть можливість надавати послугу з водопостачання більш якісно.
Станом на сьогодні місту вдалось відновити водопостачання з нормальним тиском по вулиці Тімірязєва до верхньої точки.
Залишається проблемною ситуація з налагодженням тиску по вилицям Виноградна та Мирна. Підприємство робить все можливе для вирішення проблеми найближчим часом.
Телефони для довідок: 3-22-48 приймальня, 3-27-25, 0990813648 диспетчер, 0668212851 заступник директора, управління ЖКГ та КБ Вознесенської міської ради 0664178760.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:48
23 липня
16:46
23 липня
23:15
19 липня
live comments feed...