• Головна
  • Бібліотечна мережа м. Вознесенська розпочинає онлайн – фест
17:34, 25 травня 2020 р.

Бібліотечна мережа м. Вознесенська розпочинає онлайн – фест

Бібліотечна мережа м. Вознесенська розпочинає онлайн – фест

З нагоди 225-ої річниці від Дня заснування Вознесенська Комунальний заклад «Бібліотечна мережа м. Вознесенська» оголошує про проведення з 25 травня по 30 травня 2020 року тематичного онлайн-фесту «Поетичне зізнання в любові тобі, мій Вознесенськ».

З метою патріотичного ставлення вознесенців до рідного міста, сприянню вивчення історії, культури, традицій Вознесенщини, надання можливості кожному висловити своє почуття до малої Батьківщини, популяризації поетичного надбання авторів-земляків .

Запрошуємо: талановитих вознесенців, з багатобарвним сприйняттям світу, з очима, відкритими для всього прекрасного, всіх, схильних до віршованої мови, взяти участь у поетичному онлайн-фесті.

Ви творча особистіть, тяжієте до написання віршів? Маєте натхнення, поетичну, чуттєву душу? Пропускаєте емоції, роздуми крізь власне серце? Надсилайте свої поетичні авторські роботи про Вознесенськ, про улюблені куточки Вознесенщини, історичні, архітектурні чи природні пам’ятки громади, події міської історії на адресу: [email protected]

І вся наша велика Вознесенська родина відчує саме Ваше зізнання в любові до рідного міста, яке лине із самого серця, не залишає бути байдужим.

Увага! Поетичний онлайн-фест стартує 25 травня 2020 року

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...