18:20, 21 березня 2020 р.

Оказія «як і кого рахувати»

Не встиг у Вознесенську влягтися скандал з підрахуком голосів у виконкомі міської ради, для забезпечення кворуму та законності прийнятих рішень по підняттю тарифів на водопостачання, тощо.

Як у міській раді знову викла оказія «як і кого рахувати».

Нагадаємо, що раніше міській голова Луков В.Д., публічно визнав незаконність рішеннь виконкому по підняттю тарифів на водопостачаннята та скасував їх, саме через порушення при підрахунку голосів членів виконкому.

Відповідального чиновника за таке «фіаско» міської влади, тоді не знайшли.

Забезпечує роботу виконкому керуючий справами Сербенюк Наталія Миколаївна (доречі вчитель математики у минулому).

Роботу міської ради організовує: секретар міської ради Торжинська Л.М.

20 березня 2020 року відбулося чергова сесія міської ради.

Перед початком сесії відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціальної політики, культури, молоді та спорту, яке пройшло з порушенням Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ( п.8,ст.47) .

А саме, на засіданні комісії були присутні 3 члени комісії із 7-ми, що зробило засідання комісії нелегітимним.( має бути більше половини із числа загального складу)

Щоб створити видимість додержання Закону України та Регламенту міської ради до членів комісії приєдналася секретар міської ради Торжинсьва Л.М., яка голосувала на рівні члена комісії ( ???) за обрання голови та секретаря комісії та початку роботи комісії.

*** Це є ще одним прикладом прийняття незаконних рішень , на цей раз вже депутатами міської ради на чолі з керівником ради. Ми вже мали факт прийняття незаконних рішень членами виконкому щодо тарифів на воду на каналізацію.

НУ, а сьогодні, можна розпочати роботу щодо визнання нечинними тих рішень міської ради, які були внесені на розгляд сесії нелегітимним рішення постійної комісії від 20 березня 2020 року.

А щодо дій секретаря міської ради Торжинської ?

Вважаємо, що міському голові Лукову В.Д. потрібно розпочати службове розслідування з присутньою йому наполегливістю та послідовністю в діях…

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...