• Головна
  • Мер Вознесенська звернувся до жителів міста
23:38, 19 березня 2020 р.

Мер Вознесенська звернувся до жителів міста

Мер Вознесенська Віталій Луков сьогодні, 19 березня, знову звернувся до жителів міста. У своїй промові очільник міста повідомив, що від завтра пільгове перевезення для вознесенських пенсіонерів на час карантину скасовується. Пільговиків інших категорій прийняте виконкомом рішення про тимчасове скасування не торкнеться. Також Віталій Луков закликав керівників підприємств міста з розумінням поставитися до карантинних обмежень та зберегти здоров’я та життя своїх працівників, зупинивши виробництво:

"Дорогі вознесенці, вітаю вас. Чергова інформація щодо стану ситуації з коронавірусом у місті Вознесенську на 17.30 19 березня.

Перш за все, хотів би повідомити, що сьогодні рішенням виконкому створено робочу групу для перевірок дотримання розпорядження міського голови, рішення виконкому, розпорядження Кабінету Міністрів щодо запобігання поширення коронавірусу в Україні. У цю робочу групу включені як працівники виконавчих органів міської влади, так і працівники поліції та інших державних органів. Сьогодні ця група вже склала два протоколи на порушників, які не дотримуються законодавства України. Крім того, хотів би повідомити, що рішенням виконкому тимчасово на час карантину призупинено пільгове перевезення пенсіонерів (крім пільгових перевезень, визначених законодавством України). Тобто картка вознесенця з завтрашнього дня у маршрутному транспорті міста працювати не буде для людей пенсійного віку. Це ми робимо не заради економії, повірте. Навпаки. В першу чергу, щоб цією дією спонукати людей старшого покоління залишатися вдома. Це заради вашого здоров’я та життя.

Ще одна із інформацій. Дуже багато підприємств міста зупиняють свою роботу. Це і наше шкірвиробництво фактично після вихідних працювати не буде. Я знаю, що на наступний тиждень більша кількість працівників працювати не буде, я знаю, що «Южанка» наша призупиняє роботу. І багато-багато інших підприємств і підприємців. Це вірно, це необхідно. І я хотів би, щоб інші взяли з них приклад, оскільки заходи, які направлені для уповільнення поширення вірусу в нашому місті це, в першу чергу, погляд в майбутнє».

Віталій Дмитрович подякував вознесенським лікарям, жоден з яких не звільнився і продовжує працювати на передовій у боротьбі з небезпечною інфекцією й розвіяв чергових декілька чуток:

"Щодо ситуації в лікарні. Велика подяка нашим лікарям за їх сміливість, за те, що жоден з них не покинув своє місце роботи, жоден з працівників системи охорони здоров’я не написав заяву, що він не хоче бути на передовій фактично в боротьбі з небезпечною інфекцією. І ми, кожен вознесенець, повинні цінувати цю роботу, це ставлення до виконання своїх обов’язків. Дякуємо вам, шановні працівники охорони здоров’я Вознесенська.

Ще є декілька чуток, які я повинен розбити. В місті не виявлено жодного випадку, поки що, щодо захворювання. Крім того, на даний момент ми маємо 17 зареєстрованих вознесенців, які повернулися з-за кордону. Але цього мало, і ми розуміємо, що це дійсно не всі, хто повернувся з-за кордону. В ваших інтересах, в інтересах тих людей, які біля вас. Будь ласка, зареєструйтеся, щоб ми мали інформацію і сімейні лікарі мали змогу з вами спілкуватися і тримати на контролі стан вашого здоров’я.

Шановні вознесенці, все буде добре. Разом ми подолаємо цю біду!»

Відео його звернення було опубліковане на офіційному сайті Вознесенська.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...