![](https://s.05134.com.ua/section/logo/upload/pers/231/logo.png?20240727)
18:01, 18 березня 2020 р.
З абонентами працюють в телефонному режимі
Усі контролери комунальних підприємств громади працюють з абонентами лише в телефонному режимі. Так, контролери КП "Санітарна очистка міста", Асоціації "Центр", КП "Водопостачання м. Вознесенська" у зв'язку з карантинними заходами в громаді не здійснюють обхід абонентів та працюють лише з допомогою телефонного зв'язку.
Тому будьте уважні! Якщо особа представляється контролером перелічених вище установ, є велика вірогідність, що перед вами шахрай. Рекомендуємо одразу звертатись до правоохоронних органів.
При цьому наголошуємо, що підприємства, що здійснюють обслуговування електро- та газових мереж не являються комунальними підприємствами громади та не відносяться до згаданого переліку установ.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:48
23 липня
16:46
23 липня
23:15
19 липня
live comments feed...