• Головна
  • Звернення до жителів Вознесенської громади
23:30, 13 березня 2020 р.

Звернення до жителів Вознесенської громади

Сьогодні, 13 березня, міський голова Вознесенська Віталій Луков вчергове звернувся до жителів Вознесенської громади. Відео звернення присвячене ситуації з оголошеним загальнонаціональним карантином. Мер критично прокоментував дві чутки, що останніми днями ширилися містом, – про зараження вознесенця коронавірусом та про можливе закриття Центрального ринку. Також Віталій Дмитрович акцентував увагу городян на те, що всі організаційні заходи по протистоянню захворюванню місцевою владою були виконані в повному обсязі.

«Доброго дня, шановні вознесенці. Як і обіцяв, сьогодні третій день інформування про ситуацію з карантином на території нашої Вознесенської громади. Перш за все хотів би зробити акцент на чутках, або на брехні, пробачте за це слово. На території міста немає жодної людини, в якої виявлено хворобу коронавірусу. Хоча вже по соціальних мережах розповсюдили таку нісенітницю. І мені телефонували люди з-за меж нашого Вознесенська. Ще раз повторюю: хворих та території міста Вознесенська та Вознесенської громади немає.

Наступне. Ще одні чутки, які розповсюджуються дуже активно по місту. Це те, що з вівторка чи з неділі буде закрито ринок наш центральний, магазини будуть обмежені в роботі і т.д. Знову ж таки, таке рішення не приймалось. На сьогодні це не актуально. І тому це повна нісенітниця й повне розкручування чуток. Той, хто цим займається, краще продовжуйте розповсюджувати чутки щодо моїх хат під Києвом. Це менше біди принесе для вознесенців, менше проблем, ніж ті речі, які зараз розповсюджуються по місту.

Іще одна інформація, знову ж таки, на рівні чуток. Дійсно, у місто Вознесенськ повертаються люди з-за кордону, в тому числі й з Італії. Ці люди реєструються, вони не виходять зі своїх домівок, в крайньому випадку, вони нам це пообіцяли. І ми маємо розуміти, це є по всій Україні. Десятки тисяч людей зараз працюють за кордоном. І велика частина з них повертається в Україну, де коронавірус не розповсюджений. Люди хочуть врятувати своє здоров’я, це природно і це є. Ніхто не має права їх зупинити, ніхто не має права позбавити їх волі. Лише я зараз звертаюся до цих людей. Побережіть, будь ласка, себе, своїх рідних. Дуже не хотілося, щоб саме ви – той, хто безвідповідально поставиться до свого статусу, людини, яка щойно повернулася з-за кордону, щоб саме ви стали причиною епідемії у Вознесенську. Це дуже серйозно.

Разом з тим, хотів би ще раз наголосити: всі основні заходи – як організаційні, так і матеріального забезпечення, на території громади здійснені, розпорядження КМ виконуються в повному обсязі», - повідомив Віталій Луков.

На 17.30 13 березня в Україні було підтверджено три випадки захворювання на коронавірус. Два - у Чернівецькій області та один - у Житомирській. Один з випадків ураження виявився смертельним. Сьогодні стало відомо, що 71-річна жінка з Житомирщини померла.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...