![](https://s.05134.com.ua/section/logo/upload/pers/231/logo.png?20240727)
08:38, 8 березня 2020 р.
7-9 березня рятувальники Миколаївщини працюють у посиленому режимі
![7-9 березня рятувальники Миколаївщини працюють у посиленому режимі 7-9 березня рятувальники Миколаївщини працюють у посиленому режимі](/dist-assets/images/cap.jpg)
В період з 7 по 9 березня підрозділи Миколаївського обласного гарнізону оперативно-рятувальної служби цивільного захисту переходять на посилений варіант несення служби.
На постійному чергуванні перебуватиме 245 чоловік особового складу та 65 одиниць основної та спеціальної техніки.
З цього приводу, напередодні, під головуванням Миколи Панасенка, першого заступника начальника Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, відбулася оперативна відео селекторна нарада з начальницьким складом апарату управління та міських пожежно-рятувальних підрозділів. У ході засідання визначені пріоритетні завдання на вихідні дні. Зокрема, Микола Анатолійович звернув увагу присутніх на необхідності проведення заходів з підвищення оперативної готовності на випадок виникнення позаштатних ситуацій.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:48
23 липня
16:46
23 липня
live comments feed...