• Головна
  • Освітянські реформи - які можливі кроки
12:29, 7 березня 2020 р.

Освітянські реформи - які можливі кроки

Освітянські реформи - які можливі кроки

3 березня 2020 року відбувся робочий візит до державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей» Петра Миколайовича Коржевського – заступника Міністра освіти і науки України, Ірини Володимирівни Шумік – генерального директора директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України, Ніни Миколаївни Іларіонової - державного експерта експертної групи з питань управління державно-приватного партнерства директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України, Тетяни Хімченко – координатора регіональних програм проекту «EU4Skills», Олени Олександрівни Удовиченко – директора департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації та Людмили Олексіївни Комісарової – заступника директора департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації.

На зустрічі також були присутні заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кольчак Олександр Миколайович, голова Миколаївської обласної організації профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України Миронова Віра Андріївна та роботодавці нашого міста.

З 2019 року в Україні впроваджується програма ЄС для підтримки реформи професійно-технічної освіти в Україні – «EU4Skills: Кращі навички для сучасної України», реалізація якої триватиме до 2023. Програма спрямована на сприяння у створенні умов для сучасної освітньої на навчальної діяльності, сталому та інклюзивному соціально-економічному розвитку, а також у підвищенні якості системи ПТО та забезпеченні її відповідності потребам ринку праці. Партнерами програми є ЄС, Німеччина, Фінляндія, Польща та Естонія.

Миколаївська область, за результатами конкурсу, визначена Міністерством освіти та науки України однією із пілотних областей, в якій буде реалізовуватись Програма EU4Skills. Підтримку від Програми у підвищенні спроможності, покращені якості освіти, оновленні обладнання, зможуть отримати ДНЗ «Южноукраїнський професійний ліцей», Новоодеський професійний аграрний ліцей та Вище професійне училище №21 м. Миколаєва.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...