![](https://s.05134.com.ua/section/logo/upload/pers/231/logo.png?20240727)
20:25, 6 березня 2020 р.
Під Миколаєвом померла жінка, яка спалахнула під час спалювання сміття
![Під Миколаєвом померла жінка, яка спалахнула під час спалювання сміття Під Миколаєвом померла жінка, яка спалахнула під час спалювання сміття](/dist-assets/images/cap.jpg)
Медики діагностували 60% важких опіків тіла.
З Миколаївської області прийшли дуже страшні новини, які в черговий раз наштовхують на думки про людську необережність і байдужість стосовно літніх людей. Так, у селищі Брід (Першотравневий район) 86-річна мешканка загорілася при спалюванні сміття у себе на ділянці. На жаль, жінка померла в реанімації.
Про цей жахливий інцидент місцевим журналістам розповіли односельці пенсіонерки.
Так, під час того, як бабуся спалювала сміття у себе у дворі, на ній загорівся синтетичний халат. Швидка допомога доставила потерпілу з опіками до реанімаційного відділення Першотравневої центральної районної лікарні. Медики діагностували у неї 60% важких опіків тіла. Незважаючи на зусилля медиків, врятувати пенсіонерку не вдалося.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:48
23 липня
16:46
23 липня
live comments feed...