• Головна
  • Очільник Миколаївщини разом перевірив готовність служб до боротьби з коронавірусом
14:07, 2 березня 2020 р.

Очільник Миколаївщини разом перевірив готовність служб до боротьби з коронавірусом

Очільник Миколаївщини разом перевірив готовність служб до боротьби з коронавірусом

У п’ятницю, 28 лютого, голова Миколаївської облдержадміністрації  разом із представниками ЗМІ перевірив готовність усіх служб оперативного реагування на факт виявлення людини з ймовірним зараженням коронавірусом.

Навчання відбулися на території КП «Миколаївський Міжнародний аеропорт». Про це повідомляє пресслужба.

За легендою, на борту авіарейсу з Єгипту, виявили людину з ознаками інфікування коронавірусом.
Надалі події відбувалися за чітко визначеними протоколами та інструкціями. Відразу ж після прибуття рейсу усі пасажири, безпосередньо на борту літака, пройшли  температурний скрінінг фахівцями ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України», за підсумками якого виявлено особу з температурою 38.5. 
Жінку з підозрою на захворювання перевели до спеціально відведеного приміщення для очікування машини швидкої допомоги. Інші пасажири залишились на борту літака.
Після прибуття спеціалізованої бригади КНП «Миколаївський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» та збору медичного анамнезу особу, яка мала підозру на коронавірус доставлено в мельцеровський бокс КНП «Миколаївський обласний центр інфекційних захворювань» (спеціальне приміщення, призначене для ізоляції пацієнтів з інфекціями, що передаються повітряно-крапельним шляхом). Жінка буде знаходитися там до підтвердження або спростування попереднього діагнозу. 
«Працівники аеропорту, швидка допомога та медичні працівники Миколаївської обласної інфекційної лікарні відпрацювали ситуацію в штатному режимі, помилок і недоліків не було. Усі установи показали повну готовність до реагування на факт виявлення людини з ймовірним ознаками захворювання, спричиненого коронавірусом», – підкреслив очільник області.
Стан справ щодо попередження поширенню коронавірусу на території області та вжиття першочергових заходів у разі його виявлення знаходиться на особистому контролі голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександра Стадніка та управління охорони здоров’я ОДА.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...