• Головна
  • У Миколаївської області захворюваність на грип пішла на спад
15:52, 26 лютого 2020 р.

У Миколаївської області захворюваність на грип пішла на спад

У Миколаївської області захворюваність на грип пішла на спад

Державна установа «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України повідомляє, що в Миколаївській області дещо знижено захворюваність на грип та ГРВІ, проте подовжує реєструватись перевищення порогового рівня.

За вісім тижнів цього року (станом на 24 лютого 2020 року) в Миколаївській області захворіло 5482 особи, що на 3,8 відсотка менше, ніж за минулий тиждень. Зниження захворюваності відбулося за рахунок дитячого населення (-6,9%). Захворюваність серед дорослих зросла в порівнянні з минулим тижнем на 2,9%.

Зберігається перевищення епідемічного порогу, яке складає 5,2% проти 9,3% за минулий тиждень. Рівень захворюваності продовжує знаходитись на низькому рівні — в основному, за рахунок тимчасового припинення учбового процесу в дитячих навчальних закладах. Впродовж тижня тимчасово припинено навчальний процес у трьох учбових закладах Миколаївської області: Веселинівський район – два заклади та Березнегуватський район – один. У місті Миколаєві розпочато роботу всіх учбових закладів.

Всього з початку епідсезону на грип та ГРВІ в області захворіло 89473 особи, з них 62305 дітей до 17 років.

Епідемічні пороги перевищено в 5 містах та районах Миколаївської області: містах Первомайск та Южноукраїнськ, Баштанському, Веселинівському та Очаківському районах.

У Миколаєві захворюваність на грип та ГРВІ нижче порогового рівня на 17,2%. Летальних випадків від наслідків грипу та ГРВІ у Миколаївській області не зареєстровано.

Питання захворюваності на грип та ГРВІ серед населення області знаходиться на постійному контролі фахівців Державної установи «Миколаївський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...