![](https://s.05134.com.ua/section/logo/upload/pers/231/logo.png?20240727)
10:39, 23 лютого 2020 р.
Миколаївська область: вогнеборці ліквідували три пожежі
![Миколаївська область: вогнеборці ліквідували три пожежі Миколаївська область: вогнеборці ліквідували три пожежі](/dist-assets/images/cap.jpg)
Минулої доби у Вознесенському районі двічі горіли господарчі споруди.
Так, о 10:41 на лінію «101» надійшла інформація про пожежу господарчої будівлі по вул. Степовій на території садово-виноградного товариства «Південний» Прибужанівської об’єднаної територіальної громади.
Вогнеборці 12 державної пожежно-рятувальної частини, прибувши на виклик, з’ясували, що пожежа охопила приміщення на площі 10 кв. м. О 10:57 її локалізовано, 11:10 - ліквідовано. Причина виникнення пожежі встановлюється.
Вдруге черговий караул підрозділу працював на подібній пожежі по вул. Маяковського м. Вознесенськ. Рятувальники локалізували пожежу, площею 25 кв. м., о 19:18, а о 19:26 - ліквідували, не допустивши при цьому перекидання на поруч розташовані житловий будинок та літню кухню. Ймовірна причина виникнення пожежі наразі встановлюється.
Цього ж дня чергове відділення 6 ДПРЧ залучалось до гасіння пожежі приватного житлового будинку на вул. Молодіжній с. Воля Арбузинського району. Тут площа пожежі склала 12 кв. м.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:48
23 липня
16:46
23 липня
live comments feed...