![](https://s.05134.com.ua/section/logo/upload/pers/231/logo.png?20240727)
09:15, 20 лютого 2020 р.
На Миколаївщині держінспектори викрили порушника, який здійснював вилов риби знаряддями
![На Миколаївщині держінспектори викрили порушника, який здійснював в... На Миколаївщині держінспектори викрили порушника, який здійснював вилов риби знаряддями](/dist-assets/images/cap.jpg)
Порушника, який здійснював вилов риби забороненими знаряддями, викрили держінспектори на Миколаївщині.
Держінспекторами сектору оперативної роботи викрито порушника з 184 кг риби. Близько 1 години виявлено порушника, який здійснював вилов риби забороненими знаряддями – чотирьома лісковими сітками (загальною довжиною 200 метрів).
У сітках знаходилась така риба: карась – 158 екз., товстолоб (молодь) — 138 екз., білий амур (молодь) — 5 екз., ляща (молодь)- 3 екз., окунь — 3 екз., 2 щука.
Інцидент зафіксовано на річці Південний Буг біля с. Піски Новоодеського району Миколаївської області. Збитки, завдані даним правопорушенням склали 40 375 грн
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:48
23 липня
16:46
23 липня
live comments feed...