![](https://s.05134.com.ua/section/logo/upload/pers/231/logo.png?20240727)
19:51, 18 лютого 2020 р.
На Миколаївщині вогнеборці гасять пожежі очерету та трави
![На Миколаївщині вогнеборці гасять пожежі очерету та трави На Миколаївщині вогнеборці гасять пожежі очерету та трави](/dist-assets/images/cap.jpg)
18 лютого підрозділи Головного управління ДСНС України у Миколаївській області двічі гасили пожежі сухої рослинності.
Спершу, о 13:02, вогнеборці 16 державної пожежно-рятувальної частини виїхали на гасіння очерету поблизу садово-виноградного товариства «Еліт» у Вітовському районі. Як з’ясувалось, існувало два осередки горіння. Під дією поривчастого вітру вогонь швидко розповсюдився відкритою територією. Перший осередок ліквідовано о 13:02, другий локалізовано о 14:39 та повністю ліквідовано о 15:00. Завдяки вжитим заходам полум’я не дісталось до приватних забудов громадян.
Майже одночасно з цим, о 13:10, на лінію «101» мешканці сповістили про пожежу сухої трави та очерету на вул Сокольській м Вознесенськ. Тут площа пожежі склала 2,5 га вогнеборці 12 ДПРЧ о 13:30 її локалізували, 14:13 - ліквідували.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:48
23 липня
16:46
23 липня
live comments feed...