![](https://s.05134.com.ua/section/logo/upload/pers/231/logo.png?20240727)
10:47, 11 лютого 2020 р.
На Миколаївщині після зіткнення водія автівки діставали рятувальники
![На Миколаївщині після зіткнення водія автівки діставали рятувальники На Миколаївщині після зіткнення водія автівки діставали рятувальники](/dist-assets/images/cap.jpg)
ДТП сталася на 116 км автодороги Н-24 "Благовіщенське – Миколаїв" у с. Бузьке.
Зіштовхнулися автомобіль Mitsubishi Galant та трактора "Беларусь".
На місці події працювала слідчо-оперативна група поліції, наряди групи реагування патрульної поліції, а рятувальники ДСНС деблокували водія легковика, якого внаслідок зіткнення затисло у середині автомобіля. За попередніми даними, перебував у стані алкогольного сп’яніння.
Обидва транспортні засоби отримали значні механічні пошкодження. Обидва водії з тілесними ушкодженнями різного ступеню тяжкості госпіталізовані до лікарні. Співробітникам ДСНС довелося докласти зусиль на трасі у Миколаївській області, щоб усунути наслідки ДТП
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
22:48
23 липня
16:46
23 липня
live comments feed...