• Головна
  • Миколаївські плавці змагалися на турнірі пам’яті
18:13, 9 лютого 2020 р.

Миколаївські плавці змагалися на турнірі пам’яті

Миколаївські плавці змагалися на турнірі пам’яті

Естафети, командні та персональні запливи.

Понад сто миколаївських плавців змагалися на турнірі пам’яті тренера Григорія Бурлакова.

Зареєструвалось сто двадцять плавців. Це вихованці різних спортивних шкіл, клубів і секцій. Вік учасників - від шести років. Спортсмени пройшли парадом периметром басейну.

Головна суддя Світлана Фурман каже: "Сьогодні стартують майстри. Потім, згідно з програмою, в нас будуть естафети 50 метрів вільним стилем. Потім будуть естафети для майстрів, для молодших, середніх діток. Далі буде 100 брасом і 200 брасом. І потім ще одна естафета комбінована по всіх цих категоріях".

Першими у воду пірнули жінки - категорія «майстер». Після чоловіки. Серед них Олександр Смирнов. Чоловік 12 років займався плаванням. Залишив спорт кандидатом у майстри спорту.

Олександр Смирнов каже: "Це, мабуть, вже десятий чи 11-й турнір: з 5-го курсу університету я вже брав участь у турнірі пам’яті Бурлакова. Я не є його учнем, але я був у збірній області, коли він керував роботою великою. Це "Трудові резерви", а я вихованець "Зорі".

Наступні запливи естафетні. Два плавці з одного боку доріжки, два з іншого. І так на кожній із них. Кожен спортсмен пливе 25 метрів.

Учасник турніру Артем Колесниченко каже: "Ну, різниця в тому, що в естафеті треба працювати командно. Для мене краще в естафеті плисти. Я плив кролем, було трішки важко, але проплив".

Далі так само, але дистанція збільшується до п’ятдесяти метрів.

Учасниця турніру Анна Бабенко говорить: "Пропливли добре. Мені здається, дуже непогано. Всі в команді були дуже сильні, суперники були не такі вже слабкі. Мені здається, все дуже добре пройшло. Я вважаю, що це непоганий результат для плавців. Це, в першу чергу, досвід. Будемо знати, як далі працювати. І мені здається, для кожного плавця це буде гарною згадкою".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...