• Головна
  • З українських шкіл та садочків вилучили понад 400 кг продуктів
15:41, 7 лютого 2020 р.

З українських шкіл та садочків вилучили понад 400 кг продуктів

З українських шкіл та садочків вилучили понад 400 кг продуктів

В Україні провели понад 200 планових та позапланових заходів державного контролю у закладах освіти, і вилучили або знищили понад 400 кг харчових продуктів.

Про це повідомляє УНН з посиланням на Держпродспоживслужбу.

“Так, відповідно до зведеного звіту, за січень 2020 року територіальні органи Держпродспоживслужби провели понад 200 планових та позапланових заходів державного контролю у закладах освіти: 85 перевірок дошкільних закладів та 116 перевірок закладів загальної середньої освіти”, — йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що за результатами перевірок, інспекторами ветеринарної медицини видано 118 приписів щодо необхідності усунення виявлених порушень вимог законодавства у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів у закладах освіти.

“Було відібрано 237 зразків харчових продуктів. Невідповідності встановлені у 25 зразках. Прийнято 42 рішення про тимчасове зупинення обігу харчових продуктів у закладах освіти у зв’язку з виявленими порушеннями. При цьому було прийнято рішення про відкликання, вилучення або знищення понад 400 кг харчових продуктів, які постачалися до закладів освіти — більшу частину таких продуктів становило молоко та молокопродукти”, — повідомили у Держпродспоживслужбі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вознесенськ
live comments feed...